Nagłośnienie

Newsletter

Aby otrzymywać nowości o Bugsy’s Jazz Club zapisz się na nasz newsletter:

14 listopada 2009

STREFA MOCNYCH WIATRÓW I SZANTANA

Strefa Mocnych Wiatrów jest powszechnie uważana, najważniejszego przedstawiciela nurtu zwanego "Rockiem Marynistycznym". W ciągu kilku lat swojej działalności dokonała rzeczy wydawałoby się niemożliwej, a mianowicie połączenia dwóch jakże ponoć odległych światów muzycznych. A wszystko to z miłości do żeglowania i muzyki. Ich koncerty gromadzą zarówno fanów muzyki spod znaku Iron Maiden, AC/DC czy Thin Lizzy jak też fanatyków rodzimej muzyki żeglarskiej. Zespół ma na końcie jedną płytę studyjną, udział w projekcie składankowym "Rock'n'Shanty" a już 5 grudnia ma się ukazać ich nowa studyjna płyta.

Strefa Mocnych Wiatrów koncertowała już w Bugsy w zeszłym roku i całkowicie zawładnęła licznie zgromadzoną na koncercie publicznością.

Przed Strefą w roli gospodarzy koncertu w krótkim secie zaprezentuje się pszczyńska formacja rocka marynistycznego Szantana. Zespół ten od pewnego czasu także zaliczany jest do czołówki zespołów rocka marynistycznego w Polsce. Świadczy o tym miedzy innymi fakt zaproszenia zespołu do podwójnego koncertowego wydawnictwa składankowego "Rock'n'Shanty". Dla Szantany będzie to o tyle ważny występ, gdyż formacja ta zaprezentuje się po raz pierwszy w nowym mocno zmienionym składzie. Serdecznie zapraszamy.

Strefa Mocnych Wiatrów:
Dariusz "Grzywa" Wołosewicz – śpiew, gitara
Adam Zalewski- gitara basowa
Dariusz Adamczyk- gitara elektryczna
Arkadiusz Adamczyk- perkusja

Szantana:
Ireneusz Spyra -śpiew, melodyka, ukulele barytonowe
Gezegorz "Pepan" Szczepańczyk- gitara basowa
Leszek Kondzielnik- gitara i spiew
Szymon "Simon" Szczepańczyk- mandolina, flety, bombarda, śpiew
Wojciech "Affa" Świerczyński- perkusja

Powrót


© 2009 - 2020 Bugsy’s Jazz Club. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie serwisu: Pless Intermedia.