Nagłośnienie

Newsletter

Aby otrzymywać nowości o Bugsy’s Jazz Club zapisz się na nasz newsletter:

Koncerty - archiwum

12 sierpnia 2012

Pub "Riviera Łącka"

Wszystkich Państwa zapraszamy do naszego drugiego pubu "Riviera Łącka" znajdującego się na terenie Miejskiego Ośrodka Sportów Wodnych w Łące. Plaża, woda totalna swoboda... Jesteśmy dla Państwa od Pon - Pt. od 9 - 21, oraz w weekendy do 24.00. Po godzinie 19.00 zwracamy za wejście na ośrodek.Przyjdź z biletem (1zł po godz. 19), kup za powyżej 5zł, a zwrócimy ci wejściówkę. Zapraszamy !!!!

Czytaj więcej

 

2 sierpnia 2012

Niezapomniany wieczór w rytmie salsy....

Już jutro  niecodzienna okazja do nauki tańca razem ze szkołą EXPLOZJA TAŃCA ;)
Zapraszamy młodszych i starszych na "mini kurs" salsa / latino na PLAŻY
- Riviera Łącka, Ośrodek Sportów Wodnych MORiS - Łąka

W każdy piątek od godziny 20
Zapraszamy ;)

Czytaj więcej

 

27 lipca 2012

PLAN BEACH - KONKURS NA DARMOWA WEJŚCIÓWKĘ

27.07.2012 zapraszamy na imprezę muzyczna w klimatach jezzowo klubowych i positiv funk + beatbox. Odbywa sie ona na Ośrodku Sportów Wodnych "MORiS".Jesli chcesz wejśc za darmo ogłaszamy konkurs - przyjdz do Bugsy's Jazz Club przy barze powiedz hasło imprezy "PLAN BEACH" a otrzymasz darmową wejściówkę. Ilośc ograniczona tylko - 10szt. Zapraszamy

 

Czytaj więcej

 

21 lipca 2012

Bernard Maseli Mabaso Trio

Jeśli jeszce nie macie planów na najbliższy weekend , my w sobotę 21.07.2012r proponujemy dobrą zabawę ze znakomitym zespołem Bernard Maseli. Zapraszamy !!!

 

Czytaj więcej

 

8 lipca 2012

Riviera Łącka i koncert Leszka Cichońskiego

image

Serdecznie zapraszamy wszystkich, do spędzenia weekendu na ośrodku MORIS-u w Łące, gdzie organizujemy dla was muzyczny weekend.

Czytaj więcej

 

29 czerwca 2012

"Riviera Łącka"- wakacyjne imprezy w plenerze

image

Już od najbliższego piątku zapraszamy wszystkich do naszego ogródka piwnego mieszczącego się na terenie Ośrodka Sportów Wodnych MORIS w Łące na impreze taneczną, która rozpocznie się o godzinie 19:00 a zakończy wtedy, gdy już nie będziecie mieć sił na dalszą zabawę

Czytaj więcej

 

14 kwietnia 2012

Taneczno-muzyczne show w irlandzkich klimatach z zespołem Duan i tancerką Marią Nowak

image

Już w sobotę 14 kwietnia o godz. 20:00 zapraszamy Państwa na koncert zespołu Duan połączony z przedstawieniem tanecznym, które zaprezentuje wybitna tancerka Maria Nowak.

Czytaj więcej

 

13 kwietnia 2012

"PRÓBA NOWEJ PŁYTY" - koncert VooVoo już w piątek

image

13 kwietnia o godz. 20:00 zapraszamy na wyjątkowy koncert zespołu Voo Voo pt. ' PRÓBA NOWEJ PŁYTY". Na koncert złożą się prapremierowe wykonania utworów z Nowej Płyty Voo Voo, która ukaże się w październiku 2012.

Czytaj więcej

 

31 marca 2012

Grzegorz Kapołka Trio już w ten weekend

image

31 Marca o godzinie 20:00 zapraszamy Państwa na koncert wybitnego gitarzysty polskiej sceny muzycznej- Grzegorza Kapołki. Wszystkich fanów  dobrego gitarowego brzmienia zapraszamy.

Czytaj więcej

 

16 marca 2012

Mariia Guraievska Ukrainian Ethno Jazz Project

image

Na dobry początek najbliższego weekendu, zapraszamy Państwa w piątek o 20:00 na koncert Marii Guraievskiej. Artystka urodziła sie w Azji, wychowała zaś na Ukrainie. Jej muzyka to idealane połaczenie muzyki folkolorystycznej i jazzu. Zróżnicowanie muzyki, bogate aranżacje, a przede wszystkim zaś czarujacy głos artystki magnetyzują publiczność.

Czytaj więcej

 

10 marca 2012

Drugi urodzinowy gość - Lidia Pospieszalska - Inaije Band

image

 Już 10 marca w Klubie Bugsy’ Jazz   o  godz. 20.00 rozpocznie się

wyjątkowy koncert Lidii Pospieszalskiej Inaije Band gdzie na gitarze

basowej  wybitny muzyk, producent, kompozytor, aranżer  Marcin

Pospieszalski.

 

Czytaj więcej

 

10 marca 2012

Rozdajemy prezenty!!

Czytaj więcej

 

1 marca 2012

18 lat Bugsy's Jazz Club!

image

W marcu Bugsy’s Jazz Club obchodzi swoje 18 urodziny.  Z tej okazji, przygotowaliśmy dla Państwa sporo atrakcji, by każdy z Was znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Podczas koncertów przewidzieliśmy dla przybyłych smaczny poczęstunek oraz niespodziankę. Mamy nadzieję, iż w tym wyjątkowym czasie będziecie świętować z nami. Zapraszamy serdecznie!!!

Czytaj więcej

 

24 lutego 2012

Koncert Kreszendo odwołany

Z przykrością informujemy, iż dzisiejszy koncert zespołu Kreszendo został odwołany. Pomimo wszystko zapraszamy ma spędzenie piątkowego wieczoru w naszym lokalu.

Czytaj więcej

 

10 lutego 2012

Zapraszamy na rozgrzewające Flamenco z Que Passa

image

10 lutego o 20:00, proponujemy zapomnieć na kilka godzin o siarczystym mrozie, którego wszyscy mają już zapewne dość  i posłuchać projektu  Que Passa Acoustic Guitar Kollektiv, który podniesie tempreraturę brzmieniem flamencko, folku, jazzu itp.

Czytaj więcej

 

© 2009 - 2020 Bugsy’s Jazz Club. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie serwisu: Pless Intermedia.