Nagłośnienie

Newsletter

Aby otrzymywać nowości o Bugsy’s Jazz Club zapisz się na nasz newsletter:

3 lutego 2015

Halla Nordfjord Pszczyna - Bugsy (ul. Łokietka 2) 03.02.2015 - wtorek - godz. 19

Halla Nordfjord
Pszczyna - Bugsy (ul. Łokietka 2)
03.02.2015 - wtorek - godz. 19

Halla Nordfjord
Pszczyna - Bugsy (ul. Łokietka 2)
03.02.2015 - wtorek - godz. 19

Halla Nordfjörd

Kiedy Halla Nordfjörd przyleciała po raz pierwszy do naszego kraju, nikt do końca nie wiedział, czego się spodziewać po jej występach. Ostatecznie wszędzie grała dla pełnych sal kameralnych klubów. Jej druga wizyta w Polsce pokazała, jakie jest zainteresowanie Islandką. Zagrała 20 koncertów dzień po dniu – od morza po góry! Większość występów była wyprzedana! Występowała w największych miastach i małych miasteczkach. Przyjęcie polskiej publiczności zaskoczyło nawet samą artystkę! Nasza widownia niemal Ją pokochała, o czym może świadczyć kilkaset sprzedanych płyt demo podczas tourne! Prasa również nie pozostawia wątpliwości. Trasie Halli towarzyszyły takie artykuły:

„Aktivist”: Piękny, ściszony wokal i niezwykle urocze melodie, które gra na swojej gitarze, świetnie się komponują, wprawiają w melancholijny nastrój i budzą nostalgię. Jej utwory sprawiają wrażenie intymnych, „małych”, a przez to prawdziwych.

„Przekrój”: Halla wkrótce będzie gwiazdą. Wtedy będziecie mogli się pochwalić, że słyszeliście ją wcześniej w którymś z polskich miast.

„Gazeta Wyborcza”: Główny atut Halli Nordfjörd to głos. Głęboki i lekki zarazem, jego barwa ma w sobie interesującą bezpretensjonalność i coś kojącego: przykuwa uwagę i zarazem relaksuje. Pierwsze skojarzenie? Tori Amos.

„Modny Kraków”: Blond dziewczyna o czystym, ładnym głosie i delikatne dźwięki gitary. Styl, który powinni polubić słuchacze Tori Amos, Björk i Norah Jones. Gdyby Halla grywała co wieczór w jednej z krakowskich knajp, na pewno chętnie bym tam zaglądał.

Portal „Muzyka Islandzka”: Koncert Halli w Lublinie był rewelacyjny. Publiczność była cudowna, Halla zagrała przepięknie, atmosfera niesamowita.

Portal „Uwolnij Muzykę”: Delikatna songwriterka z Islandii, za którą się tęskni i która śpiewa proste, akustyczne piosenki. To był zdecydowanie jeden z najbardziej magicznych wieczorów tego roku. Pozostawiła straszliwy niedosyt, bo na jej koncerty mógłbym chodzić prawie codziennie.

Warto sprawdzić talent Halli teraz, zanim stanie się znaną, kolejną świetną wizytówką Islandii! Właściwie po pięciu wizytach w Polsce już nią została!

www.facebook.com/hallanorth
www.myspace.com/hallaboa
www.soundcloud.com/hallanorth


Kontakt w Polsce:
Mini Agencja Koncertowa „Borówka”: borowka.music@gazeta.pl, www.borowkamusic.pl

Powrót


© 2009 - 2020 Bugsy’s Jazz Club. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wykonanie serwisu: Pless Intermedia.