pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najnowsze

  • 7 maja 2021
  • wyświetleń: 1445

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu nie jest trudne. Sprawdź, co zrobić

Materiał partnera:

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu czasami jest koniecznością, której niestety nie da się uniknąć. W przypadku, gdy dokonują tego profesjonalni ślusarze, to dostęp do samochodu udaje się odzyskać zaledwie w kilka minut i to bez żadnych przykrych konsekwencji, takich jak zniszczony zamek, uszczelki na szybach czy rysy na lakierze auta. Sprawdź, jak szybko i bezpiecznie otworzyć zatrzaśnięte drzwi w samochodzie.

Awaryjne otwieranie drzwi samochodu nie jest trudne. Sprawdź, co zrobić


Zatrzaśnięte drzwi samochodu - co zrobić?Najczęściej na awaryjne otwierania auta decydujemy się w przypadku zgubionych, skradzionych czy zatrzaśniętych we wnętrzu pojazdu kluczyków. Są kierowcy, którzy się uważają za specjalistów od wszystkiego, więc próbują samodzielnie odzyskać dostęp do auta, korzystając z porad internetowych. Często używają cienkich przedmiotów, takich jak spinacz biurowy lub pręt do grzebania w zamku albo co gorsza, próbują wybić szybę samochodową. Odradzamy stosowanie jednego i drugiego sposobu, gdyż w pierwszym przypadku można zepsuć zamek albo całe mocowanie w drzwiach, zaś w drugim przypadku można doznać poważnych obrażeń.

Awaryjne otwieranie auta w WarszawieNajlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest oczywiście skorzystanie z fachowej pomocy doświadczonych ślusarzy, dla których awaryjne otwieranie samochodów w Warszawie jest codziennością. Firma świadcząca usługi ślusarskie jest czynna 24/7, więc fachowa pomoc przybędzie w mgnieniu oka niezależnie od pory dnia i nocy. Pomoc ślusarską oferuje zespół wysoko wykwalifikowanych, doświadczonych specjalistów, którzy posiadają odpowiednie narzędzia, w tym też sprzęt diagnostyczny do zlokalizowania usterki i szybkiego jej usunięcia. Na co dzień pomagają wielu kierowcom w Warszawie i okolicach odzyskać dostęp do własnego samochodu bez zarysowań, zniszczenia zamka czy wybijania szyby.

Sposoby na zatrzaśnięte drzwi w samochodzieZatrząśnięte czy zgubione klucze od samochodu to nie jedyne przyczyny, przez które decydujemy się na awaryjne otwieranie auta. Czasami problemy z otwarciem drzwi zdarzają się w starych pojazdach, w przypadku usterki elektroniki w samochodzie czy zamarzniętego zamka w czasie mrozów. W takich sytuacjach nawet posiadanie zapasowego klucza nie rozwiąże problemu. Jedyne rozwiązanie to wezwanie doświadczonego ślusarza z Pogotowia zamkowego, którego specjalnością jest awaryjne otwieranie samochodów w Warszawie. Fachowcy szybko i sprawnie za pomocą specjalnych narzędzi otworzą drzwi zarówno w nowych, jak i starych samochodach, bez uszkadzania zamka czy powierzchni pojazdu. Specjaliści od awaryjnego otwierania drzwi w samochodzie, w zależności od sytuacji, wybierają jedną z dwóch metod - odblokowanie zamka za pomocą narzędzi ślusarskich lub wyciąganie kluczyków przez otwór okienny.

Awaryjne otwieranie samochodów - metoda ślusarzyPierwsza metoda jest stosowana w przypadku zgubionych czy skradzionych kluczy do samochodu, kiedy nie ma możliwości ich odzyskania. W sytuacji, gdy kierowca zatrzasnął kluczyki w środku pojazdu, ślusarz do awaryjnego otwierania auta użyje przyssawki okiennej i poduszki hydraulicznej w celu stworzenia szczeliny, przez którą będzie miał możliwość za pomocą specjalnego haczyka wyciągnąć kluczyki czy sięgnąć po klamkę. Aby szybko i bezpiecznie odzyskać zatrzaśnięte kluczyki czy dostęp do własnego pojazdu, najlepiej wezwać Pogotowie ślusarskie z Warszawy.