pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 12 marca 2021
  • 23 marca 2021
  • wyświetleń: 4777

Wiosenne popołudnie dla najmłodszych przełożone

Za nami:

Kolejne spotkanie z wierszami i piosenkami dla dzieci odbędzie się w innym terminie, o którym organizator poinformuje niebawem. Wówczas wysłuchamy repertuaru typowo wiosennego - "Uciekaj zimo - witaj wiosno"!

Popołudnie dla najmłodszych z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka -  27.01.2021
Popołudnie dla najmłodszych z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka - 27.01.2021 · fot. Maciej Wilczek


Co prawda do początku astronomicznej wiosny jeszcze kilka dni nam pozostało, ale ponieważ chyba wszyscy marzą o ty, aby za oknem było już trochę cieplej, aby zrobiło się bardziej kolorowo, aby można było schować zimowe ubrania i cieszyć się wiosennym słonkiem, dlatego też wybraliśmy piosenki i wiersze, którymi powitamy wiosnę.

Mamy nadzieję, że ten bardzo optymistyczny repertuar przypadnie Wam do gustu. Zapraszamy do osobistego udziału w koncercie w sali widowiskowej Pszczyńskiego Centrum Kultury, skąd transmitować będziemy nasz program. Miło nam będzie, jeśli na widowni zasiądą dzieci wraz z rodzicami.

Jeśli natomiast chcecie nas obejrzeć w zaciszu domowym, prosimy łączyć się z kanałem: www.youtube.com/c/PCKulPszczynaNaWynos

O nowym terminie poinformujemy wkrótce!

Renata Zborowska

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.