pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 20 marca 2021
  • wyświetleń: 4382

65 lat Ogniska Muzycznego: "Gdy nie masz nic to wszystko masz"

Prezentujemy kolejny teledysk nagrany w ramach projektu "Pszczyńskie Impresje Zimowe" z okazji Jubileuszu 65-lecia działalności Ogniska Muzycznego w Pszczynie. W klipie wystąpiła wokalistka Wiktoria Matera, a o oprawę taneczną zadbała łyżwiarka figurowa Maria Grynpeter.Wiktoria Matera z klasy śpiewu solowego wykonuje piosenkę "Gdy nie masz nic to wszystko masz" z filmu Kraina Lodu 2. Za jej przygotowanie wokalne odpowiada Sabina Broda. Na pszczyńskim lodowisku wystąpiła natomiast łyżwiarka figurowa Maria Grynpeter.

Utwór zrealizowano w Pszczyńskim Centrum Kultury, a za mastering odpowiedzialny jest Bartosz Góra z HUGEstudio. Teledysk został nagrany i zmontowany przez Klik Film. Nad całością, jako kierownik produkcji, czuwa Joanna Wiktorko.

Pszczyńskie impresje zimowe, 65 lat ogniska muzycznego, klip do utworu z Krainy Lodu 2 Gdy nie masz nic to wszystko
Maria Gynpeter w klipie do utworu z Krainy Lodu 2: Gdy nie masz nic to wszystko · fot. Klik Film


Jubileuszowa realizacja Ogniska obejmuje dwa projekty - "Cztery pory roku w Pszczynie" oraz "Pszczyńskie Impresje Zimowe". Ujęcia do dwóch pierwszych teledysków z cyklu "Cztery pory roku" zostały zrealizowane we wnętrzach pszczyńskiego Muzeum Zamkowego. Także wówczas Ognisko i jego dyrektor Joanna Wiktorko zaprosili do współpracy Prywatną Szkołę Baletową w Bielsku-Białej wraz z choreograf Aleksandrę Jurczak. Swój udział w projekcie miał także Czesław Mozil, który w ubiegłym roku współpracował z Ogniskiem przy pracy nad płytą "Kiedyś to były święta". W jubileuszowym projekcie wystąpił w piosence "Kiedy będę starszy", również z filmu "Kraina Lodu 2", w którym użyczył głosu bałwankowi Olafowi. Jeden z teledysków do utworu "Zima" nakręcono natomiast w pszczyńskim skansenie.

Pszczyńskie impresje zimowe, 65 lat ogniska muzycznego, klip do utworu z Krainy Lodu 2 Gdy nie masz nic to wszystko
Wiktoria Matera w klipie do utworu z Krainy Lodu 2: Gdy nie masz nic to wszystko · fot. Klik Film


Patronat honorowy Jubileuszu 65-lecia działalności Ognisko Muzyczne w Pszczynie objęli:
Dariusz Skrobol - burmistrz Pszczyny
Barbara Bandoła - starosta pszczyński
Muzeum Zamkowe w Pszczynie

Projekt finansowany jest ze środków Funduszu Wsparcia Kultury. W realizacji najnowszego odcinka pomógł Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Pszczynie.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.