pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 20 marca 2021
  • 28 marca 2021
  • wyświetleń: 5991

Owacje. Pszczyńskie Wieczory z Teatrem tym razem online!

Za nami:

Organizatorzy do samego końca czekali z ogłoszeniem tegorocznej edycji Owacji (dawniej Pszczyńskiej Nocy Teatru). Niestety, po raz kolejny pandemia koronawirusa pokrzyżowała plany i widzowie nie będą mogli cieszyć się teatrem na żywo. W zamian za to Stowarzyszenie "take tam..." im. Artystów Międzywojnia i Pszczyńskie Centrum Kultury zapraszają na spektakle w wersji online.

Owacje. Pszczyńskie Wieczory z Teatrem


Już 27 marca (dokładnie w Międzynarodowym Dniu Teatru) od godziny 17.30 na kanale YouTube PCKulu rozpoczną się premiery dziewięciu rejestracji spektakli teatru ruchu, teatru poetyckiego, bajek dla dzieci oraz spektakli muzycznych.

Dodatkowo 28 marca o godz. 18.00 zostanie zaprezentowany spektakl nagrodzony w tegorocznym konkursie "Włącz teatr!" - nowym przeglądzie teatralnym online, który mamy nadzieję będzie się rozwijał przy pszczyńskich Owacjach.

Owacje. Pszczyńskie Wieczory z Teatrem


Zapraszamy i zachęcamy do spędzenia weekendu z "Owacjami"!

Wszystkie spektakle będą dostępne tylko przez 24 godziny.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.