pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 22 marca 2021
  • wyświetleń: 1788

Wakacje 2021 z PCR - wykorzystaj z nami bon turystyczny!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj

Ruszyły zapisy na wakacyjny wypoczynek z Pszczyńskim Centrum Rekreacji! Zapraszamy zarówno młodzież ze szkół podstawowych, jak i średnich. Organizujemy też wyjazdy dla całych rodzin! Z nami można zrealizować bon turystyczny!

Podczas każdego organizowanego przez nas wyjazdu młodzież może wybrać dowolną aktywność i realizować ją w wymiarze kilku godzin dziennie. Wszystkie nasze wyjazdy zgłoszone są do kuratorium oświaty, co wymaga od nas posiadania odpowiedniej kadry trenersko-wychowawczej, jak i właściwego standardu obiektów. Nasza firma jest wpisana do rejestru organizatorów wypoczynku w Urzędzie Marszałkowskim.

Nasze propozycje na lato 20211. Obóz tenisowo-piłkarsko-taneczno-pływacko-tenisowy w RewaluLato 2021 z PCR - tenis, pływanie i piłka nożna - Rewal


  • Termin 1 turnusu: od 26 czerwca do 7 lipca 2021,
  • termin 2 turnusu: od 13 lipca do 24 lipca 2021.


Pobyt w Pensjonacie Tasarz!

Już od kilku lat Rewal to nasza baza nad polskim morzem. Mieszkamy w pensjonacie Tasarz, a do dyspozycji mamy 3 korty i boiska sportowe w pobliskim ośrodku sportu i rekreacji. Każdego dnia na terenie ośrodka odbywają się zajęcia taneczne i zajęcia pływackie. Do morza mamy około 400 metrów, a do naszej dyspozycji kilkanaście rowerów. Tenis poprowadzi Grzegorz Grzelak, instruktor 1 klasy, pod jego okiem rozwijał się Tomasz Bałuch - srebrny medalista Mistrzostw Polski w tenisie ziemnym, zwycięzca turnieju ogólnopolskiego w Częstochowie!

2. Obóz tenisowo-żeglarsko-windsurfingowy w Lutrachżaglówka, żeglarstwo
Pszczyńskie Centrum Rekreacji zaprasza na Mazury! · fot. pixabay.com


Pobyt w Pensjonacie Romanowskich!

  • termin 1: od 31 lipca do 9 sierpnia,
  • termin 2: od 18 sierpnia do 28 sierpnia.


Niewielką miejscowość na Mazurach odkryliśmy 7 lat temu i od tamtego czasu pensjonat Romanowskich stał się naszą bazą żeglarską. Mamy tam do dyspozycji własną przystań, zakupiliśmy 9 łódek typu optymista, 2 łódki typu kadet i 1 łódkę typu omega. Zajęcia żeglarskie poprowadzi Katarzyna Peroń - kobieta, która o żeglowaniu może rozmawiać bez końca, świetny fachowiec w tym, co robi. Od kilku lat do w naszej ofercie znajdują się również zajęcia z windsurfingu. Na terenie ośrodka znajdują się dwa korty ze sztuczną nawierzchnią. Do naszej dyspozycji jest też kilkanaście rowerów!

Obóz jeździecko-tenisowo-taneczny w Nowej Wsi pod WłocławkiemLato 2021 z PCR - jazda konna, tenis, taniec i rower


Pobyt w Pensjonacie Michelin!

  • termin: od 4 lipca do 14 lipca


Proponujemy wyjazd na Kujawy, do pensjonatu Michelin! Na terenie ośrodka znajduje się sala taneczna, dwa korty, kilkadziesiąt koni i wiele przestrzeni do wypoczynku. Zajęcia z jazdy konnej poprowadzą trenerzy z ośrodka jeździeckiego, działającego przy pensjonacie, a taniec Paweł Nowak.

Szczegółowe informacje pod numerami telefonów:
  • Janusz Mirek - 601541066
  • Grzegorz Grzelak - 605304314


Pszczyńskie Centrum Rekreacji Grzelak Mirek

43-262 Radostowice
ul. Dworcowa 28 a

kom. 601541066
kom. 605304314REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PCR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PCR" podaj