pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 22 marca 2021
  • 9 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 8093

Spotkanie z Arturem Andrusem w pawłowickim GOK-u odwołane

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj

Nie odbędzie się spotkanie autorskie z Arturem Andrusem, które było zaplanowane na 14 kwietnia w sali widowiskowej pawłowickiego GOK-u.

Odwołane:Artur Andrus to dziennikarz radiowy i telewizyjny, aktor, pisarz, poeta, autor tekstów piosenek, piosenkarz, artysta kabaretowy i konferansjer. Jest między innymi autorem książki-zbioru piosenek i wierszy pt. "Popisuchy", wyboru najlepszych i najśmieszniejszych tekstów z jego popularnego bloga "Blog osławiony między niewiastami" czy książki-rozmowy z Marią Czubaszek i Wojciechem Karolakiem "Boks na ptaku, czyli każdy szczyt ma swój Czubaszek i Karolak".

Liczba miejsc ograniczona! Obowiązkowe bezpłatne wejściówki będą do odebrania w bibliotece głównej oraz jej filiach! Należy też zabrać ze sobą wypełnione oświadczenie o stanie zdrowia i świadomości ryzyka, które należy dostarczyć najpóźniej w dniu spotkania. Spotkanie odbędzie się z zachowaniem wymogów sanitarnych. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania spotkania.

Potrzebne dokumenty znajdziecie na stronie:
www.pawlowice.pl/aktualnosci/artykul/news/artur-andrus-gosciem-biblioteki/

ar / pless.pl, źródło: GOK Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

GOK Pawłowice

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "GOK Pawłowice" podaj