pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Najpopularniejsze

  • 8 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 2679

Filipkowy Ogrodnik - rośliny i akcesoria na licytacjach dla Filipka

Na facebookowej grupie Bohaterów Maciusia dla Filipka w tym tygodniu trwają dwie akcje: #FilipkopweCiacho oraz #FilipkowyOgrodnik.

filipkowy ogrodnik


Bez przerwy trwają aukcje dla Filipka Cholewy, który cierpi na SMA - rdzeniowy zanik mięśni. Może trafiły się Wam jakieś niechciane prezenty? Nic straconego zawsze można je wystawić na grupach licytacyjnych: Załoga Filipka kontra SMA - licytacje, BOHATEROWIE MACIUSIA dla Filipka - Walka z SMA, Licytacje dla Filipa Cholewy z SMA - Armia Zosi.

Do tego na grupie Bohaterów Maciusia dla Filipka w tym tygodniu trwają dwie akcje. Wśród nich ta oznaczona hashtagiem #FilipkowyOgrodnik. O co chodzi? Wystawiamy i licytujemy wszystkie potrzebne rzeczy do domu, do ogrodu, na balkon, czy na taras, które są związane z ogrodnictwem. Druga akcja to znane już pomagaczom #FilipkoweCiacho - zachęcamy do wystawiania swoich wypieków i licytowania słodkości.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.