pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 10 lutego 2021
  • wyświetleń: 1994

Wiktoria Nowicka z SCT powołana na kadrę U12

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śląskie Centrum Tenisa" podaj

Wiktoria Nowicka została powołana na kadrę U12. Przedstawiamy kolejne sukcesy zawodniczek Śląskiego Centrum Tenisa na turniejach ogólnopolskich.

Kolejne sukcesy zawodniczek Śląskiego Centrum Tenisa na turniejach ogólnopolskich - 6-7.02.2021 · fot. Śląskie Centrum Tenisa Pszczyna


Miło nam poinformować, że nasza zawodniczka Wiktoria Nowicka kolejny raz została powołana na konsultację tenisową tenisową kadry U12, która ma się odbyć w Centrum Tenisowym Angie w Puszczykowie w dniach 11-14 lutego.

Wiktoria w miniony weekend zajęła III miejsce w grze pojedynczej oraz wywalczyła I m-ce w deblu w parze z Darią Dehmel podczas Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego U12 rozgrywanego w Sobocie.

W tym samym czasie, w rozgrywanym w Bielsku-Białej Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym U12, Aleksandra Leś również zdobyła III m-ce w singlu oraz I m-ce w grze podwójnej w parze z Julią Borowik .

Serdeczne gratulacje dla zawodniczek oraz ich trenerów.REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Śląskie Centrum Tenisa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Śląskie Centrum Tenisa" podaj