• 26 lutego 2021
  • wyświetleń: 5694

[WIDEO] Kolejny sukces Nadii Witek! Tym razem w akrobatyce sportowej

Nadia Witek - utalentowana mieszkanka Piasku - zajęła I miejsce w Międzynarodowym Turnieju Wiosny w Akrobatyce Sportowej im. Henryka Chmielewskiego. Zobaczcie jej występ!

W dniach 19-21 lutego Nadia brała udział w Międzynarodowym turnieju w Akrobatyce Sportowej w Świdnicy. Po 3 dniach ciężkich zmagań Nadia występująca w konkurencji trójek kobiet zwyciężyła w zawodach. Sukces mieszkanki Piasku jest tym większy, iż w kategorii dziewczyny miały konkurencję w postaci aż 35 zespołów.

Nadia Witek
Szkoła w Piasku, do której uczęszcza Nadia, jest dumna z jej osiągnięć · fot. ZSP Piasek

Nadia obecnie przygotowuje się do kolejnych Mistrzostw Polski, tym razem w akrobatyce powietrznej. Przypominamy, że dwukrotnie zdobyła już tytuł Mistrzyni. Poniżej przypominamy dotychczasowe artykuły na temat sukcesów Nadii.